Kliknij TUTAJ aby przeczytać informację o plikach Cookie

Termeco - o nas

Działamy w branży instalacji sanitarnych już prawie trzy dekady. Doświadczenie, które zdobyliśmy przez te lata gwarantuje pełny profesjonalizm w każdej realizacji, której się podejmiemy. Pracujemy zarówno jako generalny wykonawca robót instalacyjnych jak i podwykonawca.

Realizujemy przede wszystkim złożone projekty dla sektora publicznego oraz różnego typu instalacje dla przemysłu, ale także projekty dla sektora mieszkaniowego. Naszym głównym zakresem specjalizacji są sieci ciepłownicze, instalacje C.O. (centralnego ogrzewania), instalacje wodno-kanalizacyjne. Szczegółowy zakres naszej działalności znajduje się w sekcji "Oferta".

Nasza siedziba zlokalizowana jest w mieście Kielce, ale realizujemy zlecenia i startujemy do przetargów na terenie całego Województwa świętokrzyskiego, a także województw przyległych: łódzkiego, mazowieckiego, lubelskiego, podkarpackiego i małopolskiego. Jeżeli chcesz się upewnić, czy zakres naszej działalności obejmuje określone miejsce, prosimy o kontakt z nami poprzez formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie.