Kliknij TUTAJ aby przeczytać informację o plikach Cookie

Kotłownia gazowa

Szeroki zakres usług firmy budowlanej obejmuje pełne modernizacje, przebudowę, jak i tworzenie nowych kotłowni, punktów wymiany ciepła oraz pompowni dla małych, jak i większych przedsiębiorstw czy zakładów produkcyjnych. Nowa kotłownia gazowa, na inne paliwa czy rozbudowa istniejących rozwiązań również może wchodzić w zakres realizowanych inwestycji. Profesjonalne podejście do każdego projektu oraz lata doświadczeń pracowników pozwalają na jednoczesną realizację potrzebnych usług komplementarnych - wentylacja w kotłowni, przeprowadzenie instalacji przesyłowej centralnego ogrzewania, gazowej czy potrzebnych wewnętrznych instalacji.

Tworzenie infrastruktury ciepłowniczej

Właściwie wykonany projekt infrastruktury ciepłowniczej zapewnia jej bezawaryjną pracę. Kotłownia gazowa, obecnie bardzo popularna ze względu na parametry ekologiczne oraz możliwość elektronicznego, nawet częściowo zdalnego sterowania, jest częściej spotykana niż kotłownia na paliwo stałe. Modernizacja istniejących instalacji pozwala również na wymianę źródła ich zasilania. W razie konieczności wykonywania prac modernizacyjnych czy napraw w czasie, gdy system pracuje czy w momencie na przykład remontu budynku, firma wykonuje również kotłownie kontenerowe. Sprawdzają się one także w przypadku konieczności budowy kotłowni i nie posiadania przez inwestora odpowiednich pomieszczeń czy pozwoleń, gdyż kotłownie kontenerowe o powierzchni do 25 metrów kwadratowych nie wymagają zgłaszania. W zakres potrzebnej infrastruktury może wchodzić również pompownia oraz wymiennikownia.

Kotłownia gazowa i na paliwo stałe

W mniejszych inwestycjach czy modernizacjach firma proponuje różnorodne rozwiązania, w skład których wchodzi kotłownia na paliwo stałe, w tym popularne i ergonomiczne rozwiązanie jakim jest kotłownia na pellet. Istnieje możliwość w ramach dodatkowej usługi, jeżeli nie ma odpowiedniej instalacji, jej doprowadzenie, zwłaszcza jeżeli montowana ma być kotłownia gazowa. Możliwy jest również montaż wentylacji  kotłowni dla zapewnienia wymaganej przez prawo i przepisy wymiany powietrza w pomieszczeniu oraz zapewnienia należytej ilości tlenu do całkowitego spalenia gazu. Firma posiada komplet uprawnień oraz najwyższej jakości sprzęt umożliwiające realizację usług w sposób w pełni bezpieczny i profesjonalny.