Kliknij TUTAJ aby przeczytać informację o plikach Cookie

Instalacje wod – kan

W każdym domu, mieszkaniu czy biurze standardem jest to, że w kranach płynie woda, a nieczystości są odprowadzane do szamba lub do kanalizacji. Jest to sprawa tak oczywista, że bez niej nie można wyobrazić sobie dobrze funkcjonującego budynku.

Instalacje wodno-kanalizacyjne

Jest to układ połączonych ze sobą rur, przewodów i armatur. Ich odpowiednie i profesjonalne połączenie jest gwarancją niezawodności i funkcjonalności. Żeby stworzyć taką instalację konieczne jest posiadanie odpowiedniej wiedzy, umiejętności oraz sprzętu. Nasza firma tworzy instalacje wod - kan dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Jesteśmy w stanie spełnić wszelkie oczekiwania naszych zleceniodawców w kwestiach instalacji. Instalacja wodna dzieli się na dwie części:

- część wewnętrzna, czyli wszystko to znajduje się w budynku (rury i biały montaż). W ten części klient indywidualnie do swojego tylu i gusty powinien wybrać armaturę i inne akcesoria, które zostaną zainstalowane przez naszych pracowników,

- część zewnętrzną, czyli wszystko to, co znajduje się poza budynkiem i prowadzi do przyłącza wodociągowego. Do tego samego przyłącza można podłączyć odprowadzenie wody deszczowej. Jest to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu można uniknąć podmywania domu, podjazdy czy całego terenu wokół budynku.

Prace nad stworzeniem instalacji

Przed przystąpieniem do prac zbierany jest wywiad oraz tworzony jest plan. Dzięki temu można zapobiec niedomówieniom w tracie pracy. W W projekcie uwzględniane są takie aspekty jak przebieg rur, materiał z których są wyprodukowane, ich średnica, lokalizacja zaworów oraz wodomierza i armatury. Profesjonalizm naszych pracowników pozwala na to, by dokładnie wyjaśnić klientowi wszystkie niuanse związane z instalacją, dzięki temu można być spokojnym o prawidłowe jej wykonanie.

Jesteśmy w pełni profesjonalną firmą budowlaną świadczącą szeroki wachlarz usług. Główne specjalizacje naszej firmy to instalacje wodno kanalizacyjne oraz gazowe. Takie połączenie pozwala na kompleksowe usługi w trakcie budowy lub generalnego remontu.