Kliknij TUTAJ aby przeczytać informację o plikach Cookie

Centralne ogrzewanie w domkach jednorodzinnych

Zapewnienie lokalowi mieszkalnemu czy usługowemu odpowiedniej ilości ciepła jest bardzo istotną kwestią, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Właściwie zaprojektowane, wykonane i konserwowane centralne ogrzewanie pozwala na komfortowe korzystanie z pomieszczeń w najbardziej optymalnej temperaturze i wilgotności. Instalacje C.O. wykonywane są w oparciu o dostarczone plany, lub też modernizację istniejących połączeń.

Istnieje również możliwość, przy współpracy z doświadczonymi specjalistami zaprojektowania jak ma przebiegać nowe centralne ogrzewanie. W zakres usług firmy wchodzi również instalacja kotłów grzewczych różnego rodzaju oraz wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, dzięki czemu w razie konieczności instalacje C.O. zostaną wykonane kompleksowo wraz z doprowadzeniami.

Centralne ogrzewanie w domu

Zmiana rodzaju ogrzewania domu prywatnego lub też wyposażenie nowego budynku w instalacje C.O.  jest  dużą inwestycją. Ponieważ każdy projekt zakłada ogrzewanie domu z użyciem takiej instalacji przez wiele lat, bardzo ważne jest jej staranne wykonanie, najlepiej z użyciem wysokiej jakości materiałów. Centralne ogrzewanie cechuje się głównym punktem generującym ciepło, zwykle kotłem grzewczym oraz jego rozprowadzeniem do pomieszczeń znajdujących się w budynku. Do tego typu instalacji mogą dochodzić elementy sterujące, odbiorniki, czy doprowadzenie instalacji wodno - kanalizacyjnej, a także konfiguracja  i rozruch, jakiej zwykle instalacje C.O. po wykonaniu wymagają.

Instalacje C.O. w innych budynkach użytkowych

Choć ogrzewanie domu to jedna z najczęściej wykonywanych instalacji C.O. , jednak równie często wykonywane są profesjonalne instalacje grzewcze wykorzystywane w biurach, sklepach czy punktach usługowych. Centralne ogrzewanie wykonywane w ramach usług firmy cechuje dobra sprawność i wysoka estetyka wykonania. W razie potrzeby instalacje C.O. odpowiedniego typu proponowane są przez specjalistów pracujących w firmie, pomogą również w doborze kotła, nagrzewnic czy rozmieszczeniu punktów cieplnych w lokalu, tak by wszystkie parametry były zgodne z oczekiwaniami.